Navigácie Navon GPS

Navigácie Navon

Svetu navigácií už niekoľko rokov vládne zopár veľkých výrobcov. Hádam najznámejšou firmou produkujúcou gps navigácie je americký Garmin. Európa svetu dominuje holandskou značkou Tomtom. V top trojke má svojho zástupcu aj Ázie, a to tajwanským výrobcom Mio.

U nás sa predávajú všetky tieto značky gps navigácií. To však nie je všetko. V ponuke sú aj ďalšie značky gps navigácií, ktoré rozhodne nie sú známe po celom svete.

Navigácie Navon sú alternatívou k veľkej trojke. Navigácie Navon bežia na navigačnou softvéri iGO 8, ktorý sa vyskytuje v množstve nezávislých gps navigáciách. Navigačný softvér iGo 8 využíva mapy a ich aktualizácie od spoločnosti Navteq, Tele Atlas a mnohých menších dodávateľov mapových podkladov. Niektoré lokálne firmy dokážu dodať lepšie firmy ako spoločnosti, ktoré spracúvajú mapy v globálnom meradle.

navigacia navon

Navigačné systémy Navon sa predávajú v niekoľkých verziách. Najlacnejšia gps navigácia od spoločnosti Navon má priradené najnižšie produktové číslo. Príkladom navigácie od Navon je n270. Najlepšia navigácia Navon sa od ostatných líši najmä ponukou rôznych služieb. Čo sa týka hardvéru, tak tu nie je možné nájsť veľké rozdiely. Samozrejme, že drahšie gps navigácie Navon majú väčšie lcd displeje a vyzerajú aj lepšie. Naväčšie rozdiely sa však nachádzajú vo vnútri prístroja, v jeho softvérovom vybavení. Väčšina ponúkaných funkcií pri drahších prístrojoch je bežným užívateľom prakticky nevyužiteľná. Automobilová gps navigácia pre ľudí, ktorí sa neživia dopravou, nepotrebuje veľa funkcií. Na bežnú navigáciu bohatou postačujú aj základné verzie navigácií.

Navigácie Navon sa u nás predávajú v bežných predajniach a v internetových obchodoch. Ceny navigácií na internete sú nižšie ako v kamenných predajniach. Pri nákupe na internete je však potrebné si vybrať navigáciu iba na základe fotografií.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *