Navigácie Sygic GPS

Navigácia Sygic

Spočiatku boli gps navigácie samostatné prístroje, ktoré bolo možné namontovať do auta či zobrať zo sebou do prírody na turistiku. Vývoj gps navigácii potom odbehol do sveta mobilných telefónov či skôr už smartfónov. Každý lepší smartfón, ktorý sa dnes predáva, je vybavený gps prijímačom. Ten však spolu s telefónom sám o sebe veľmi užitočný nie je. Na to, aby ste mohli telefón používať ako navigáciu, potrebujete príslušnú aplikáciu, ktorá sa postará o spojenie dát získavaných telefónov a podkladových máp. Navigačný systém bol v minulosti bežný iba u značiek Nokia. Táto fínska firma bola v oblasti mobilnej navigácie skutočným priekopníkom. Nokia ponúka vo svojich telefónoch navigácie zadarmo. Cena bola samozrejme do určitej miery započítaná v cene telefónu.

Navigácia Sygic je niečo, na čo môže byť Slovensko skutočne hrdé. Za mobilnou aplikáciou Sygic je totiž slovenská firma, ktorá sa už niekoľko rokov radí medzi najrýchlejšie rastúce technologické firmy v regióne.

Sygic neposkytuje free dowland. Aplikácie od tejto spoločnosti nie je zdarma. Je potrebné si za ňu zaplatiť. Sygic je hlasová gps navigačná aplikácia pre Android a iOS. Kúpiť si ju teda môžete na android markete alebo v obdobnom markete spoločnosti Apple.

Sygic rovnako ako iné spoločnosti zaoberajúce sa tvorbou softvéru pre navigácie ponúka na predaj niekoľko rôznych mapových súborov. Od toho závisí aj cena. Našincom by mala plne postačovať mapa Europa. V prípade potreby nie je problém si chýbajúce kedykoľvek dokúpiť. Sygic je obľúbená najmä pre svoje príjemné grafické prostredie, ktoré umožňuje jednoduchú a plynulú navigáciu. Keďže je Sygic slovenská firma, na jej spracovanie navigácie Slovenska sa možno plne spoľahnúť. V súčasnosti je k dispozícii aj telekom edition.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *