Navigácie Mio GPS

Navigácia Mio

Časy, kedy bolo potrebné sa pri cestovaní spoliehať na mapy, sú zdá sa už pomaly preč.  Gps navigácie zažívajú svoj boom a čím ďalej tým viac vodičov využíva družice na vlastnú orientáciu vo svete. Nie, že by to nešlo bez toho. Drvivá väčšina z nás sa bez žiadnych problémov zaobíde bez navigácie. Gps navigácie však vôbec nie sú drahé a minimálne nám naše vozidlá potom pripomínajú technicky zdatné prístroje.

Svetu gps navigácií dominuje zopár výrobcov. Hádam najznámejšou firmou na tomto poli je americký Garmin. Druhým najväčším výrobcov gps navigácií je holandská firma Tomtom. Najväčšiu trojku výrobcov gps navigácii uzatvára tajwanská spoločnosť Mio.

navigacia mio

Mio ponúka kompletnú paletu gps navigácií. Vybrať si môžete z modelov: 200, 330, 360, 410, 480, moov, c720, m400, m410 či v735. Ponuka gps navigácií od firmy Mio je naozaj široká. Na výber sú cestné navigácie pre automobily, motorky či bicykle. Mio navigácie si však môžu kúpiť aj rybári, námorníci, letci či turisti. Pre každého sa nájde vhodný model. Ako takmer všetci výrobcovia gps navigácií, aj Mio má svoj sortiment rozdelený do lacných, stredne drahých a drahých modelov. Najlacnejšia navigácia má zvyčajne najmenej funkcií a je jej priradené najnižšie číslo. Najlepšia gps navigácia Mio bude zase obsahovať veľké množstvo rôznych funkcií a bude jej priradené vyššie produktové číslo. Ako je možné vidieť, jednotlivé navigácie Mio sa líšia najmä softvérovým vybavením. Rozdiel v hardvéri je viac-menej minimálny.

Navigačné systémy do auta od Mio je možné kúpiť s alebo bez aktualizácie máp. Aktualizácia máp v rýchlom čase je kľúčová pre spoľahlivú navigáciu. Ak si chcete zabezpečiť vždy aktuálnu mapu, je lepšie si kúpiť navigáciu Mio s doživotnou aktualizáciou máp.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *