Navigácia - GPS do iPhone

GPS navigácie pre iPhone

Nie je tomu až tak dávno, kedy sme mobilné telefónu používali iba na telefonovanie. Veď na toto boli aj vynájdené. Prvé mobilné telefóny skutočne zvládali iba telefonáty. Neskôr sa k tejto základnej funkcii pridali aj sms správy. Vývoj mobilných telefónov išiel však za posledných 20 rokov rapídnym krokom vpred. Postupne sa zväčšoval ich displej, pridávali sa farby a rôzne funkcie. Časom nadobudol mobilný telefón aj fotoaparát a rôzne funkcie, na ktoré sme boli zvyknutí iba z počítačov.

Mobilné telefóny tak úž viac neboli telefónmi. Ide skôr už o malé počítače do vrecka. Preto sa im začalo hovoriť aj smartfóny. Gps navigácie sa dostali do mobilov relatívne nedávno. Pionierom v tomto poli bola opäť Nokia, ktorej dnes však svet mobilov veľmi nepraje. Nokia ako prvá ponúkla gps navigáciu zdarma.

Dnes vládne smartfónom jednoznačne americká spoločnosť Apple a jej produkt iPhone. Tento smartfón, rovnako ako všetky podobné prístroje, má v sebe zabudovaný prijímač gps signálu. Tento prijímač však sám o sebe je prakticky nevyužiteľný. Síce vám oznámi vašu poloho, ale to má veľmi ďaleko od toho, aby ste to mohli nazvať navigáciou.

Navigácia do iPhone 4, 4S, 3GS však existuje. A je aj jednoduché sa  k nej dostať. Nejde to však zdarma. Žiadny free dowland neexistuje. GPS 3gs iPhone vás však bez problémov dovedie, kam potrebujete. Navigácie do iPhonu je však potrebné si kúpiť. Kvalitnú navigáciu do iPhonu nie je možné získať. Ak chcete naozaj použiteľnú gps navigáciu do iPhone, skúste Sygic. Sygic je mobilná aplikácia z dielne slovenských develeporov. Sygic patrí medzi najrýchlejšie rastúce technologické firmy v regióne Strednej Európy. Sygic tvorí navigačné aplikácie pre iOS a Android. Oproti iným navigáciám vyniká najmä zaujímavým grafickým riešením.

Zoznam dostupných GPS navigácií pre iPhone na stiahnutie:

  • Navigon Európa – na stiahnutie z AppStore
  • Waze social GPS traffic & gas – zdarma na stiahnutie z AppStore
  • GPS by TeleNav – na stiahnutie z AppStore
  • MotionX GPS Drive – na stiahnutie z AppStore
  • TomTom Europe – na stiahnutie z AppStore
  • amAze GPS – Worldwide Navigation – na stiahnutie z AppStore
  • Europe – iGO primo app – na stiahnutie z AppStore

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *