Navigácia - GPS pre Nokiu

GPS navigácia do Nokie

Nokia je legenda. Aj keď trochu umierajúca legenda, o ktorej budúcnosti môžeme len uvažovať. Iba pár rokov nazad Nokia trónila svetu mobilných telefónov. Dnes robí všetko preto, aby vôbec prežila.

Nokia bola medzi prvými, čo sa pustili do výroby mobilných telefónov. prvé mobily rozhodne nevyzerali skvele. Dalo sa však s nimi telefonovať bez toho, aby človek bol priviazaný šnúrou stenu.

Moderné Nokia sa veľmi pôvodných telefónom nepodobajú. 5230, 6303, 6300, c5, 5530, 5800, 6120c, 6220, e52 sú všetko rôzne typy mobilných telefónov od Nokia. Všetky majú rôzne funkcie, z ktorých sú niektoré aj užitočné.

Pozrime sa však na navigácie. GPS navigácia Nokia patrí k tým najlepší na trhu. Nokia má s gps navigáciou viac ako bohaté skúsenosti. Ako jediný výrobca mobilných telefónov ponúka gps navigáciu vo svojich telefónoch zdarma. Ovi maps sú veľmi dobre známych produktom. Najväčšou výhodou týchto máp oproti iným riešeniam je to, že je možné ich používať aj offline. Na Androide beží zdarma navigácia cez Google maps. Pre jej využitie je však potrebné byť pripojení na internet. GPS Nokia tak nevyžaduje žiadny free dowland. Pri kúpe Nokia automaticky získate aj všetky potrebné podkladové mapy.

V Nokii tak máte výborné mapy na navigáciu úplne zdarma. Mobilná navigácia nie je taká dobrá ako špeciálna navigácia. Veľmi dobre však poslúži pri bežných problémoch pri navigácii v meste, alebo mimo neho. GPS navigácia od Nokie je však takmer vždy lokalizovaná. To znamená, že sú v nej iba niektoré mapy. Pokiaľ si však Nokiu kupujete na Slovensku, nebudete mať s používaním gps navigácia určite žiadne problémy. V prípade ciest do zahraničia je možné ďalšie mapy získať pomocou webových služieb Nokia, v Ovi store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *